Zaproszenie do badania

Zaproszenie do udziału w badaniach

  19.06.2022   admin


Drogie Studentki, Drodzy Studenci,


serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym Waszych doświadczeń związanych ze studiowaniem. Przeprowadza je zespół badaczy z różnych uczelni w Polsce (psychologia.pl/badaniestudentow/). Pragniemy poznać zarówno Wasze pozytywne doświadczenia, jak i trudności oraz sposoby ich pokonywania. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować rozwiązania zwiększające wsparcie w trudnych chwilach.

Zapraszamy do udziału niezależnie od uczelni, roku, kierunku czy rodzaju studiów (licencjackich, inżynierskich, magisterskich lub doktoranckich). Badanie polega na wypełnieniu anonimowej ankiety internetowej (przeciętnie ok. 20-25 minut). Wśród chętnych, którzy podadzą swój adres e-mail (nie będzie on powiązany z ankietą), rozlosujemy nagrody za udział w badaniu (bony podarunkowe Empik). Osoby chętne będą mogły również otrzymać raport z badania oraz wziąć udział w krótkiej kontynuacji badania – szczegóły znajdują się na końcu tej ankiety. Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w link [https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_aX0Ruiep2msqGX4].
W wypadku pytań dotyczących ankiety prosimy o kontakt z dr Anną Banasiak (a.banasiak@ujd.edu.pl) lub dr. Mateuszem Płatosem (mateusz.platos@psych.uw.edu.pl).W imieniu zespołu badawczego

prof. dr hab. Ewa Pisula
Uniwersytet Warszawski
dr hab. Barbara Winczura
Uniwersytet Wrocławski