Warsztaty z rodzicami

W ramach pracy Toruńskiego BabyLabu

  04.10.2017   admin


Warsztaty z rodzicami

W ramach pracy Toruńskiego BabyLabu w ostatnim dniu września odbyły się warsztaty kierowane do rodziców naszych małych badanych. Spotkanie w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK poprowadziła terapeutka a zarazem coach ICC – Grażyna Mikusek. W czasie trwania warsztatów rodzice mieli okazję skupienia się na wartościach przekazywanych swoim pociechom oraz refleksją nad małymi zmianami mogącymi podnosić osobiste zadowolenie z dzielenia się wartościami w gronie rodzinnym.

Warsztaty.png


BabyLab

Pracownia BabyLab działająca w ramach Laboratorium Neurokognitywnego ICNT UMK ma na celu badanie rozwoju poznawczego niemowląt i dzieci. Obecnie prowadzone prace skupiają się na słuchu fonematycznym i pamięci roboczej, którego kierownikiem jest prof. Włodzisław Duch, są realizowane dzięki funduszom pozyskanym z Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu Symfonia I. Badania nad rozwojem niemowląt i dzieci nie byłaba możliwa bez zaangażwoania adiunktów z Katedry Psychologii UMK: dr Joanny Dreszer, dr Bibianny Bałaj oraz dr Moniki Lewandowskiej, które towarzyszą pracowni od początku jej powstania.

Współpraca

BabyLab UMK jest pracownią otwartą na inicjatywy młodych naukowców, w tym studentów. W naszym laboratorium można odbywać staże, praktyki lub wolontariaty, zgodnie z profilem naukowym i zainteresowaniami.

Chętnych prosimy o kontakt mailowy: szmytkemagdalena @ gmail.com.

NeuroPerKog: rozwój słuchu fonematycznego i pamięci roboczej u niemowląt i dzieci,
nr: DEC-2013/08/W/HS6/00333