Tydzień Mózgu '22

14-20 marca

  12.03.2022   admin


TYDZIEŃ MÓZGU 14 - 20 marca


Już w najbliższy poniedziałek na całym świecie zaczyna się Brain Awareness Week. Również - po raz kolejny - w naszym województwie, a organizowany jest przez UMK w Toruniu, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Kujawsko-pomorskie Kuratorium Oświaty. Instytut Psychologii jest jednym ze współorganizatorów.

Zachęcamy do zaglądania na stronę internetową:

https://tydzienmozgu.umk.pl/Home oraz fanpage: Tydzień Mózgu w Toruniu i Bydgoszczy na fb gdzie można zapoznać się z programem tegorocznych wydarzeń, sylwetkami zaproszonych wykładowców i innymi ważnymi informacjami.

#

Zaprosiliśmy w tym roku doskonałe grono ekspertek, reprezentujących głównie psychofizjologię, neuropsychologię i neuropsychiatrię. Mamy nadzieję, że będzie to ogromną naukową gratką dla naukowców, dydaktyków, praktyków i studentów, jak również znacznie szerszego grona odbiorców!

Wszystkie wykłady będą transmitowane na bieżąco w internecie (linki do transmisji będzie można znaleźć na fanpage'u naszego Tygodnia Mózgu oraz na stronach organizatorów i partnerów wydarzeń).

Warto dodać, że w tegorocznym Tygodniu Mózgu swój aktywny udział, jak zwykle, zapowiedziały koła naukowe naszych studentów. Już wkrótce damy znać o bardzo interesujących popularnonaukowych pokazach interaktywnych oraz warsztatach przygotowanych przez Koło Naukowe Popularyzowania Psychologii - Animus oraz Toruńskie Koło Kognitywistyczne Zapraszamy już dziś! Studenci będą prezentować pokazy w Centrum Innowacyjnej Edukacji oraz w Instytucie Psychologii UMK. Zapraszamy!