Rekrutacja na psychologię

od 6 czerwca do 11 lipca

  10.06.2022   admin


To już 7 raz rozpoczynamy rekrutację na studia psychologiczne w Toruniu. Będzie to drugi rocznik, który będzie uczęszczał na zajęcia w nowym budynku Instytutu Psychologii.

#

Studia psychologiczne w Toruniu to studia nowoczesne prowadzone w małych grupach.

Od II roku studiów studenci mają indywidualnych tutorów, którzy pomagają w rozwoju zainteresowań. Student nie ginie w anonimowym tłumie.

Nowy budynek ma zarówno nowoczesne sale dydaktyczne o różnej charakterystyce, ale także 16 laboratoriów w których studenci mogą realizować własne pomysły badawcze.

W budynku nie brakuje przestrzeni zaprojektowanej wyłącznie z myślą o pracy i rekreacji studentów.

Nasz kadra naukowo-dydaktyczna pochodzi z najlepszych polskich uniwersytetów. Największa grupa pracowników przyszła pracować w Toruniu z Uniwersytetu Warszawskiego, ale są też osoby z Uniwersystetu Jagielońskiego a także, KUL, Uniwersytetu Łódzkiego oraz absolwenci Uniwersytetu Jana Kazimierza i UMK.

Studia już od II roku dają możliwość zajęć do wyboru, a z kolejnymi latami liczba ECTS zajęć fakultatywnych stale się powiększa. Studenci na III roku wybierają jedną z czterech specjalizacji: Psychologii Klinicznej, Neuropsychologii, Praktycznej Psychologii Społecznej i Środowiskowej oraz Stosowanej Psychologii Zwierząt. Dwie ostatnie specjalizacje są unikatowe w skali kraju.

Czekamy na wszystkich młodych ludzi, dla których psychologia jest królową nauk. Na wszystkich którzy lubią być aktywni i wyznaczać sobie ambitne cele.

rejestracja kandydatów na IRK.UMK.PL