PsychoNova#3

Kolejna odsłona Studenckiej Konferencji Naukowej

  16.04.2024   admin


W dniach 18 - 19 maja odbędzie się IV Ogólnopolska Psychologiczna Konferencja Studencko-Doktorancka “PsychoNova”.

Wciąż można jeszcze dołączyć do uczestników tego wydarzenia w formie biernego słuchacza.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą dynamiczne zmiany zachodzące na arenie badań psychologicznych. Uczestnicy pochylą się wspólnie z zaproszonymi gośćmi nad nowymi trendami i paradygmatami badawczymi we współczesnej psychologii oraz stosowaniem nowoczesnych technologii, które rewolucjonizują sposób, w jaki badamy i rozumiemy złożoność ludzkiego umysłu i zachowania. Tegoroczny program obejmuje różnorodną gamę wykładów eksperckich, sesji referatowych oraz plakatowych i interaktywnych warsztatów, które mają na celu zachęcić do dialogu, rozbudzić ciekawość i zainspirować młodych naukowców.


Rejestracja uczestników biernych trwać będzie do 30 kwietnia 2024, ale osoby zdecydowane zachęcamy do szybszego wypełnienia formularza, ponieważ ilość miejsc dla uczestników biernych jest ograniczona!

Link do formularza dla uczestników biernych:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdl8p9twJT5dlvMrYpPOzE2UrXtev2DllBTN84cfixF1czMdQ/viewform

Koszt uczestnictwa biernego w tym roku to 50 złotych. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniamy wyżywienie w trakcie konferencji oraz pakiet konferencyjny dla chętnych uczestników.

Szczegółowe informacje dotyczące formy wystąpień, rejestracji oraz udziału w wydarzeniu znajdują się na naszej stronie internetowej (https://psychonova.umk.pl/pages/home/) oraz w wydarzeniu na Facebooku (https://fb.me/e/3Ny8k162Q).

Koło Naukowe Popularyzowania Psychologii "Animus"
Instytut Psychologii
Wydział Filozofii i Nauk Społecznych
Uniwersytet Mikołaja Kopernika W Toruniu
Adres: ul. Gagarina 39
87-100 Toruń

Adres e-mail: psychonova@gmail.com