Poznajemy Nasz Nowy Dom 3

Poziomy -1 oraz +1

  12.11.2021   admin


Parter budynku Instytutu Psychologii jest jego najbardziej rozległą częścią. Jednak ważne są również dwie pozostałe kondygnacje.

Poziom -1 (to tzw. niski parter z powodu obniżenia w tym miejscu terenu). Znajdują się tu (w miejscu gdzie kiedyś była kuchnia) pracownie komputerowe (015 i 016), główna serwerownia będąca jednocześnie miejscem pracy pracownika technicznego oraz pokój socjalny dla osób prowadzących badania w laboratoriach.

Po drugiej stronie mamy długi korytarz do którego trzeba się dostać za pomocą karty dostępu. W tym miejscu znajduje się 14 laboratoriów. 2 żółte - kognitywistyczne, 4 niebieskie - należące do Katedry Psychologii Społecznej i Środowiskowej, 2 zielone psychologii porównawczej 4 pomarańczowe psychologii poznawczej oraz dwa czerwone neuropsychologiczne.


#


Kondygnacja -1 ciągnie się wzdłuż zachodniej elewacji budynku. Klatka schodowa przy windzie to jedyny ciąg który łączy wszystkie trzy piętra budynku.

Najwyższe piętro mieści się w części południowej budynku i znajdują się tu pokoje pracowników Instytutu Psychologii i Katedry Kognitywistyki, a także sala konferencyjna gdzie będą miały miejsce obrony prac dyplomowych. Na tym poziomie znajduje się też sekretariat Instytutu Psychologii.

#

Jeśli trzeba znaleźć gdzie pracuje dana osoba należy spojrzeć na tablicę informacyjną z nazwiskami i numerami pokoi znajdującą się na wschodniej klatce schodowej (schody przy głównym wejściu do budynku).

Przy każdych drzwiach są też umieszczone tabliczki z nazwiskami pracowników więc nie powinno być problemu ze znalezieniem konkretnej osoby.