Ignacy Grochowski za 3pkt!

Dobra gra naszego Studenta

09.11.2019   admin

#

Ignacy Grochowski (psychologia UMK z lewej) w meczu z Asseco Gdynia podaje piłkę do Jakuba Kondraciuka (młodszego kolegi z I roku psychologii UMK :) aby ten zdobył swoje pierwsze punkty. (Fot. FB)

W ostatni piątek 8.11.br. w Toruniu odbył się mecz Polskiej Ligi Koszykówki między Twardymi Piernikami a Asseco Gdynia. Gospodarze wygrali 80:65. W drużynie z Torunia od 3 lat gra nasz Student - Ignacy Grochowski. A oto co o występie naszego studenta pisze najnowszy Przegląd Sportowy:

"....I to mimo tego, że zespół trenera Sebastiana Machowskiego jest zdekompletowany, bo z powodów zdrowotnych niemiecki szkoleniowiec korzysta nawet z koszykarzy, których zapewne na początku nie widział regularnie na boisku. Wartościowe minuty zagrał np. 21-letni Ignacy Grochowski, który jest w zespole już trzeci sezon, ale do tej pory w Energa Basket Lidze grywał tylko ogony albo przy rozstrzygniętym wyniku. Przeciwko Arce trafił trójkę w czwartej kwarcie ostatecznie dobijającą gdynian. Może dostać kolejne szanse, bo klub z Torunia zapowiada, że wzmocnień w najbliższym okresie nie będzie, a kontuzjowanych Jakuba Schenka oraz Damiana Kuliga zabraknie w kilku kolejnych meczach. A Karola Gruszeckiego jeszcze dłużej...."

Brawo Ignacy! Życzymy więcej trójek na boisku i piątek na studiach :) Brawo Jakub. Psychologia rządzi!