Dzień Psychologii tuż tuż!

Dzień Psychologii na UMK 21 kwietnia 2018

  17.04.2018   admin


Już za kilka dni odbędzie się Dzień Psychologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

W ramach obchodów w tym roku będzie można posłuchać wykładów, obejrzeć sprzęt laboratoryjny oraz wziąć udział w warsztatach.

Tegoroczna impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 w Collegium Humanisticum na parterze w sali AB 0.09 w kampusie głównym. Budynek CH mieści się przy ulicy Bojarskiego 1, blisko pętli tramwajowo-autobusowej. Do budynku przez teren kampusu chętnych do wzięcia udziału będą prowadzić przygotowane oznaczenia.

Wykłady, spotkania i warsztaty w Collegium Humanisticum będą odbywały się wg planu dostępnego tutaj.

Chętni będą mogli również odwiedzić laboratoria w godzinach 14.00-16.00

dr Bibianna Bałaj będzie prowadzić pokazy w laboratorium mieszczącym się w budynku Interdyscyplinarnego Centrum Nowych Technologii (ICNT) przy ulicy Wileńskiej 4,

mgr Julia Sikorska będzie prezentować sprzęt badawczy w Laboratorium Zakładu Etologii i Psychologii Porównawczej mieszczącego się w przyziemiu Akademickiej Przychodni Lekarskiej (APL) na ulicy Gagarina 39.

UWAGA! Wejście do laboratorium jest od tyłu budynku - na tylnich drzwiach wisi tablica Zakładu Etologii i Psychologii Porównawczej. Brama od strony Klubu Od Nowa.

Popołudniu o godzinie 17.00 ostatnim akcentem Dnia Psychologii będzie wykład prof. dr hab. Marii Lewickiej w ramach Festiwalu Nauki - Czy Toruń mam genius loci? - który odbędzie się w budynku Wydziału Humanistycznego w sali IX, na pierwszym piętrze, ul. Fosa Staromiejska 1a.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami psychologicznymi.